Wirtualna Kronika Szkoły

Kadeci Feniksa najlepsi w Polsce🏆
dodano: 29 września 2023
Nasi uczniowie z I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku wygrali Finał Centralnych Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2023”.🎉 Zajęli I miejsce🥇 w kategorii chłopców i III 🥉w kategorii dziewcząt. Indywidualnie stanęli na podium w wielu konkurencjach 👏 m.in. rzut granatem, test mięśni brzucha, bieg na 1000 m., strzelanie z krótkiej i długiej broni pneumatycznej oraz dwubój strzelecki.🔥Trzyosobowe zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców, które zostały wyłonione w eliminacjach wojewódzkich, prowadziły zaciętą rywalizację w siedmiu konkurencjach sportowych. Do wykonania mieli: test sprawnościowy, rzut granatem,